Jubileusz 20 Lecia Koła PZW 125 KWK Chwałowice

Aktualności | 2012-04-02 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

Uroczyste Spotkanie z Okazji 20Lecia Działalności KołaPZW 125 KWK Chwałowice

W dniu 28 marca 2012 roku w Sali NOT Kopalni Węgla Kamiennego „ Chwałowice” odbyło się spotkanie z okazji 20-Lecia Powstania i Działalności Koła125 KWK Chwałowice Polskiego Związku Wędkarskiego. Spotkanie było też okazją do złożenia  gratulacji oraz życzeń.

W uroczystościach uczestniczyli działacze społeczni i sportowi, Przedstawiciele Zarządu Okręgu w Katowicach , Prezesi Kół Rejonu VI , przedstawiciele Kopalni KWK Chwałowice , licznych związków zawodowych , władz lokalnych, sponsorzy.

Zaproszonych gości Zarządu Okręgu reprezentowali Prezes kolega Mirosław Iwański, Wiceprezes ds./organizacyjnych  Aleksander Widziak, Wiceprezes ds./sportu Lech Gorczyński, opiekun Rejonu VI Andrzej Szczęsny, Dyrektor Biura ZO Janusz Zaczyński, Komendant Społecznej Straży Okregu Katowice Andrzej Jania, Główna Ksiegowa Biura ZO Iwona Galus, Rzecznik Dyscyplinarny ZO Tadeusz Wnorowski, Członek Honorowy Polskiego Związku Wędkarskiego Piotr Śmieja , Komendant Społecznej Straży Rybackiej Rejonu Vi Krzysztof Zawistowski ,Członek Okręgowej Komisji Rewizyjnej opiekun Rejonu VI Jarosław Pawlak.

Wśród Gości przybyli dowódca Państwowej Straży Rybackiej Rejonu IV w Katowicach Mirosław Zawistowski , przedstawiciel kopalni Chwałowice kierownik działu socjalnego Włodzimierz Patrzycki , , zastępca Wójta Gminy Świerklany Antoni Polok, Joanna Cichecka Przewodnicząca Rady dzielnicy Chwałowice. Przewodniczącego Rady Dzielnicy Miasta reprezentował Hubert Rubik.

Otwarcia uroczystości oraz przywitania gości dokonał prezes koła 125 Chwałowice kolega Piotr Mularczyk . W swoim wystapieniu nawiązał do historia powstania oraz działalności koła, następnie wręczając pamiątkowe statuetki i dyplomy złożył podziękowania obecnym działaczom oraz wszystkim kolegom którzy budowali koło od podstaw.