Zawody Wędkarskie z Okazji Jubileuszu 20-lecia Koła 125 KWK Chwałowice

Aktualności | 2012-06-26 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

Zawody Wędkarskie z Okazji Jubileuszu 20lecia Koła 125 KWK Chwałowice

W sobotę 23 czerwca 2012 roku na zbiorniku licencyjnym " Gzel Mały" odbyły się  drużynowe zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej upamiętniające jubileusz 20-lecia powstania Koła PZW 125 KWK Chwałowice .

W tym dniu do rywalizacji pod wodzą swoich kapitanów przystąpiło 11 trzyosobowych drużyn, reprezentujące zaprzyjaźnione koła wędkarskie Rejonu VI , oraz zaproszona gościnnie drużyna Zarządu Okręgu w Katowicach w składzie Konrad Ciura , Andrzej Szczęsny , Tadeusz Wnorowski.

Po trzygodzinnej sportowej rywalizacji i zsumowaniu uzyskanych punktów uzyskanych w sektorach, na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna z Koła PZW 49 Rybnik , drugie zaszczytne miejsce zajęła drużyna koła PZW 125 KWK Chwałowice, trzecie miejsce zdobyło Koło PZW 124 Borynia .

W swoim wystąpieniu Prezes koła Piotr Mularczyk serdecznie pogratulował zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom podziękował za miłą i serdeczną atmosferę.